| SasaSasa2000 a întrebat:

Salut,joc Farming Simulator 17, si am luat un teren l-am plantat cu iarba dar ..nu m-am uitat ca a-mi zice ca e uscat,intrebarea e, ce sa fac? trebuie sa al ud? cum?

Răspuns Câştigător
| ovidiu123432 a răspuns:

Ai nevoie de un fertilizator din cate stiu eu, nu prea inteleg bine ce vrei sa spui, mai bine lasa-i un screenshot pentru a te putea ajuta mai bine, dar eu cred ca trebuie ca terenul sa fie fertilizat, daca nu prea te pricepi la farming simulator poti sa te uiti la "Barba Neagra" pe YouTube fiindca poti invata din episoadele pe care le face.

| SasaSasa2000 explică (pentru ovidiu123432):

Salut,l-am fertilizat. dar nimic, oricum mersi pentru. Timpul acordat.

1 răspuns: