| Carmi12 a întrebat:

Salut,joc metin2ro de foarte multa vreme(max lvl 33) si nu stiu cum sa fac yang am incercat minerit, pescuit, farmer...a ajutat cv dar nu mult doar pentru un fms +8 slab, as vrea sa imi spuneti cum sa fac rost de yang multi si repede(mineritul si pescuitul=plictiseala!) si da nu fie plictisitor.

Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| AntonyoBoss a răspuns:

Salut.Poti face multi bani rapid si multi facand al 2-lea cont pe acelasi server si pe acelasi regat tu trebuie sa lupti cu mai multi mobii si sa spargi multe metine pentru iteme si cu ele poti sa le dai celui mic si cu cel mic faci un shop dupa aceea poti intra in al 2-lea cont mare si in timp ce te joci caracterul mic sta in shop si daca nu ai pc bun poti sa pui caracterul mic pe ch2, 3 sau 4, bafta! e mult de munca dar meritawinking