| Ronaldo_Darius_1921 a întrebat:

joc mt2hammer sunt sunt shaman ce bonusuri trebuie sa bag adica am bagat intelicence si pv dar sunt praff.

Răspuns Câştigător
| ThEEmperoR a răspuns:

In primul rand, trebuie sa ai inteligenta full (si sus si jos). In al doilea-lea rand, trebuie sa bagi baga demi-human pe toate itemele (semi-om in romana, de preferat maxim), critica si patrunzatoare (maxim). Baga otrava (poison) pe 2 iteme. Baga pe scut imun la necunostinta. Iti trebuie si HP (trebuie sa ai mult ca sa poti rezista).

2 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Dar depinde si daca adversarul tau are set de saman.

| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Salut deci sterge characteru ca nu trebuie shaman trebuie sa iti faci sura si sa faci sabia pe mana, dar inaitne de asta sa te faci pe tais vrajit adica arme magice. La sura bagi : int, kritik, puterea vietii, Rezistenta sabie 50%, Rezistenta, sabie 2 maini 50%, Rezistenta pumnal 50%. Dar daca tot vrei sa fi shaman baga asa pe toate itm, INT, patrunzatoare, puterea vitetii, rezistenta sabie, pumnal, 2 maini 50%, si ca shaman fate pe ala de iti da viata nu pe ala de bufeazawinking Sal da-mi funda