| 0prisH a întrebat:

Joc Need For Speed Most Wanted 2(2012) si am lag se vede sacadat cum pot scapa de el?

Eu mai joc jocuri care au peste 5Gb si nu am lag

Ex.: Fifa 2013
Am procesor Intel CORE i3, 4 gb rami, 1gb la placa video.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ce placa video ai? Cu 1 GB sint si placi excelente, si o gramada de flasnete ordinare.

| bogdan324 a răspuns:

Degeaba acea placa video are 1gb daca e Intel hd graphics, e prea slaba sa duca acel joc

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Poate fi din cauza că nfs MW 2012 cere conexiune la internet ( ca siguranță ), vezi să ai crack bun și oprește aplicațiile nefolositoare în timpul rulări. Vezi aplicațiile în Run : msconfig / Start.

Baftă!

| Zackachu a răspuns:

Daca joci pe High, da si tu setarile pe medium/low.
Si cand te joci Mw2 inchide si tu browserul, massenger...