| alexinno97 a întrebat:

Salut tuturor! Recent m-am apucat de wot (world of tanks) si doresc sa achizitionez un tanc premium dar am o nelamurire legata de acesta. Experienta se converteste in exp libera fara a fi nevoie de gold?

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Aia libera se acumuleaza oricum, indiferent de tipul tancului. Insa EXTREM de incet. EXTREM. INFIORATOR DE INCET. Ca sa convertesti experienta de pe tancul premium respectiv in free xp, ai nevoie de gold. Ca o mica paranteza, WoT e pe moarte, nu mai pierde timpul cu rahatul ala. Ai doua chestii CU MULT peste: Armored Warfare si War Thunder. Daca iti ruleaza calculatorul WoT macar pe medium fluent, ar trebui sa mearga acceptabil si cele doua mentionate de mine.