| Sonic2070 a întrebat:

Jocul copilariei mele e Gta, ultima data stiu ca jucam San Andreas toata ziua pe servere de Multi Player, intrebarea mea este daca mai stiti cumva vreun server de Transport, in care faceai misiuni (curier, tirist, sofer de bus, pilot, etc), iti cumparai casa si masini, si le parcai pe langa? Eu unu nu am mai gasit, stiti vreunu'? Mersi

1 răspuns:
| QuizzyFuN a răspuns:

Orange.BuGGed.Ro
Green.BuGGed.Ro
Blue.BuGGed.Ro
Red.BuGGed.Ro
Acestea sunt serverele mari din Romania care poti cumpara casa si poti face transporturi si sunt vreo 700-1000 playeri zilnic!
Sper ca te-am ajutat big grin