| TheLaur98 a întrebat:

Jok jade dynasty, am un arden de level 30, joc de 1 zi pe el si mie mi se pare ca este cel mai bun caracter! Ce parere aveti voi?
Si as mai vrea sa imi explicati ce trebuie sa fac ca sa avansez la tier 2 big grin
ENJOYwinking

5 răspunsuri:
| TheExpert01 a răspuns:

Pe ce server? privat sau official? la tier 2 treci la lvl 45 o sa-ti apara un quest numit Carrier Pigron sau ceva de genu la aquired si dai accept si faci toate questurile dupa asta Spiritual progress etc la tier 3 lvl 75 T4 105 T5 135 un ghid pentru arden ai avea aici intr-un fel(e uns erver privat eu joc pe el;) are toate caracterele) http://www.xtremejade.com/menu/enlight_arden iti arata questurile si cum sa le faci;)

| TheExpert01 a răspuns:

Carrier prigon sau prigeon oricum ceva cu carrier.

| ZuppyIzzy a răspuns:

Salut ce server? poate te cresc am level 119 lupin si rayan 103 parca nu am mai intrat de mult asta nu e greu trebuie doar sa-ti intri in mana id mess" alex_recent poate te ajut si cu un cont de lv mai mare daca mai tin minte xDhappy Funditabig grin daca ai inimioaralaughing

| TheLaur98 explică (pentru ZuppyIzzy):

As vrea sa parcurg eu singur aceasta sa zicem calatorie deoarece este mai frumos sa descoperi tu insasi jocul decat sa ai level mare si sa nu ai ce face big grin O sa iti bag id si poate ma ajuti la tier 2 la arden big grin

| ZuppyIzzy a răspuns (pentru TheLaur98):

Pai e cam greu iti pot raspunde pe mess sau direct din jocbig grin