| anonim_4396 a întrebat:

La Counter Strike 1.6 am un cod Aim+Wall, si cand intru pe server(orice server), mi se incarca si apoi imi iese jocul si imi apare Microsoft nu stiu ce... La varu-meu ii merge.Are acelasi CS ca si mine,lui ii merge, doar mie imi da eroare, care poate fi cauza?sad funda

Răspuns Câştigător
| CrushBoy89 a răspuns:

Gataaa stiu:D incearca alt cod. Uite alt site:

Coduri Counter Strike
www.maximamspus.ro
Cu placere:D

7 răspunsuri:
| DarkStarGW a răspuns:

Nu mai folosi cod incepatorule!

| CrushBoy89 a răspuns:

Probabil e din cauza window-ului.Trebuia sa mentionezi in intrebare ce windows ai si ce windows are si varul tau.Altfel nu te pot ajuta...Reformuleaza corect intrebarea spunand si cerintele pe care Pc-ul tau le are.Alta varianta ar fi sa incerci sa intri in CS fara cod si sa vezi daca functioneaza. Daca va functiona inseamna ca e din cauza codului.happyBaftatongue

| anonim_4396 explică (pentru CrushBoy89):

Mahh,si eu si varu meu avem windows xp, si avem cerinte la fel, fara cod imi merge cs, dar cu cod nu

| CrushBoy89 a răspuns (pentru anonim_4396):

Frate e sigur din cauza codului...Calculatorul nu poate sa-l suporte.Incearca sa cauti altul. Uite siteul asta:http://www.tutorialecstrike.com/coduri_cstrike.html am gasit cateva incearcale sa vezi daca mere eu t sfatuiesc sa nu joci cu coduri ca la un moment dat vei "deveni obsedat " de ele ^-^ si o sa iei multe Banuri :P

| anonim_4396 explică (pentru CrushBoy89):

Frate,am mai jucat eu cu coduri..acum mult timp,,, eu joc fara coduri(^.^), dar acum ma apuc si eu cam o zi, sa imi refac scorul

| CrushBoy89 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok am priceput dar incearca odata siteul si da-mi fundalaughingplshappy

| anonim_4396 explică (pentru CrushBoy89):

Ba,mie imi trebuie coduri sa vad prin perete doar, nu-mi trebuie speed, aimbot, si nu stiu ce.Aim+wall,atat

| CrushBoy89 a răspuns (pentru anonim_4396):

Gataaa stiu:D incearca alt cod. Uite alt site:

Coduri Counter Strike
www.maximamspus.ro
Cu placere:D