| Silviumber a întrebat:

La Devil May Cry 5 cum sa fac sa il selectez pe Vergil pentru a juca cu acel caracter. daca se poate sa imi spuneti etapele sau pasii pe care trebuie sa ii urmez : ce sa selectez... Cel mai bun raspuns primeste funda. Apropo am descarcat si instalat ambele updateuri

2 răspunsuri:
| CrazyRat a răspuns:

Din cate stiu este o versiune de DMC care te joci mult cu Vergil
Devil May Cry Vergils Downfall

| CrazyRat a răspuns:

Da am gresit. Ai nevoie de versiunea de devil may cry cu update-ul 1.0 parca si ai nevoie de "patch-ul"
Devil May Cry Vergils Downfall