| Kira9747 a întrebat:

Cum pot sa bag un videoclip pe youtube.Mentionez ca am cont, vreau sa stiu pasii pe care trebuie sa ii urmez.hee hee
Primul raspuns corect primeste

Răspuns Câştigător
| AlexutuDeiu a răspuns:

Salut

Intri pe youtube.com
Dai Upload apoi dai Upload Video si selectezi videoclipul
La Preiew nu e nimic important
Apoi meri la Title si acolo scrii numele (cand cineva scrie la search numele ala sa fie)
Apoi Mergi la Description acolo cand te uiti la videoclip sub video va fi o mica descriere (nu e obligatoriu)
La Tags : Acolo scrii numele videoclipului si parti din videoclip. daca o parte din videoclip e muzica si scrii la tags muzica atunci daca cineva scrie la google muzica poate aparea videoclipul tau acolo
La categories alegi ce categorie e mai mult filmul
La Privacy lasi asa daca vrei sal vada toti
Si la URL : Acolo e linkul carel dai la prieteni sa vada videoclipul

8 răspunsuri:
| amaadina a răspuns:

1)Prima data te loghezi :)
2) Langa butonul de Search, iti apare Browse si Upload.
Tu o sa dai
click pe Upload---> Upload video---> selectezi video'ul si dai click pe Open---> click pe Save changes

Asta e toata filozofia :)

Bafta:-h

_____________________
http://www.youtube.com/user/amaadina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu n-am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| geea a răspuns:

Upload(dreapta casutei search)->upload videhiroalegi fisierul si astepti sa se incarcehappy

| abe123456789 a răspuns:

Fa-ti cont frate

| Lacau_Cosmina_1991 a răspuns:

Vreau sa bag clipuri pe facebook de pe yuotube si nu stiu cum

| Iulian_Marin_1985 a răspuns:

Cum pot sa pun videclipuri pe youtube

| robertopenciuc a răspuns:

Nu stiu