| Lepca_Alexandru_1987 a întrebat:

Salut, la HammerMetin2
care imi poate zice ce bonusuri sa am pe iteme la razboinic ca sa fiu tare? funda!(is pe corp).

Răspuns Câştigător
| Liviuuuuu a răspuns:

Depinde impotriva la ce vrei sa lupti:
-warrior:Strong agains warrior si WARRIOR RESISTANTE la maxim daca se poate.
-asasin, sura si mag tot asa:ASASIN/SURA/MAGE RESISTANCE si strong against sura/mage/asasin.
Sa fi sigur ca o sa ai si demi-human, deoarece acesta ofera resist pentru toate clasele. Sper ca ti-am fost de ajutor! aa da, nu uita de HP(viata).

1 răspuns:
| Lepca_Alexandru_1987 explică (pentru Liviuuuuu):

Mersi mult