| NewMechaa2001 a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva despre metin2.
Deci vreau sa imi fac un razboinic corp PvP si nu prea stiu ce bonusuri sa imi bag in iteme. am pe coif 10 hh(semi om) si 15% Magic Resistance (rezistenta magie), pe arma am 10 hh, 10 crit, si 10 piercing hits ( nu stiu exact cum se zice pe Ro), pe papuci am 15% dagger def(pumnale), 15 sword def(sabie), si 10 two handed(2 maini), pe cercei am 15 dagger def, si 2 maini 10%, bratara : 10 hh, 5% piercing hits, si TP 3k. scut +9 lvl 61 10 hh si imune, ce bonusuri mi-ati propune sa imi bag sa fiu tare impotriva la toti.:-s Multumesc!
P. S >funda!big grin<
P. S2 scuzati categoria nu stiam ce categorei sa pun.laughing

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Diddy a răspuns:

Deci... Aici e cel mai usor sa-ti faci seturi. Adica sa ai asa (exemplu): pentru duelurile cu ninja :
papuci 2000/1500 pv &15 pumnal/15 sageti
colier 2000/1500 pv & 15 pumnal/15 sageti
La fel pentru razboinici :
colier 2000/1500 pv & 15 sabie/15 2 maini
papuci 2000/1500 pv & 15 sabie/15 2 maini
... s. a. m. d
Depinde cate schimba bonusuri iti permiti big grin
Poate sa-ti intre pe un item si 3 in 1. e mai bine big grin (15 sabie, 15 pumnal, 1500 pv)
Si la fel, in dueluri iti trebuie scuturi anti fiecare clasa, mai exact:
scut vultur +9 (imun & 10hh)
scut tigru (imun&10hh)
... s. a. m. d
Sunt mai multe de zis aici... Nu prea am rabdare... blushing
Bafta ^^

Răspuns utilizator avertizat
| NewMechaa2001 explică:

@Diddy01 hmmm asta e rezistanta... la astea ma pricep eu as vrea sa stiu cum sa dau dmg mai mare?