| Marco55 a întrebat:

La jocul Counter strike cum fac sa vorbesc cu ostaticii?

7 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Salut!

Poti comuncia cu ostatecii intr-un singur fel! Te duci langa fiecare in parte si apesi tasta "E" pentru a-i "recruta" apoi ii duci in zona destinata salvarii lor (asta depinde de fiecare mapa in parte).

Bafta!

| Lvrkiosif a răspuns:

Tii tinta pe ei si apesi E

| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Nu poti sa vorbesti cu ostatici.
Ca si T trebuie sa ii apari.
Iar ca si CT trebuie sa ii ei de acolo sa ii duci la tine in baza sau aproape de baza.
Iar ca sa ii ei trebuie sa apesi pe E.
Mult Succes la CS!

| raduradu2014 a răspuns:

Nu potii vb cu ostaticii

| WTFchannelRo a răspuns:

Tasta E, daca nu merge te duci la setari>controale si cauti acolo "Use" si pui ce tasta vrei happy

| R3laXaTT a răspuns:

Daca esti CT te duci la ei apesi "E" si ii salvezi, adica ii duci in baza. sper sa reusestihappy

| Nicolae-Adrian_Enache_1994 a răspuns:

Daca esti CT, te duci la fiecare in parte si apesi E, si ii duci in baza.