| Andrei500 a întrebat:

Stie cineva pe ce buton trebuie sa apesi in Counter-Strike ca sa poti sa iei ostaticii de la teroristi? FUNDA!happy

Răspuns Câştigător
| єχcєєℓ a răspuns:

Daca esti terorist nu poti salva ostatecii. Poate ai vrut sa spui ca vrei sa-i salvzi pe aia din baza Teroristilor.Defaultul e butonul E dar tu poti seta orice tasta vrei de la opion>keyboard>MISCHELANIST sau cum ii zice si la categoria>Use buttons, scientiest(nu sunt igur ca am scris corect)iti apare defaultul E.De acolo poti pune orice buton iti convine.Acel buton va fi si pentru dezamorsarea bombei respectiv parasuta.
Cat despre ceas nu scrie in consola ca sa vezi impul. Daca este pluginul pe server scrii in chat "thetime" ori daca vrei timpul ramas pe harta scrii "timeleft"
Si..cat despre statul in ciuci defaultul este CTRL cauta la setari daca vrei sa modifici categoria este tot la keybord>CROUCH.Acum nu trebuie sa stai in ciuci ca sa nu te vada nimeni depinde de cat de bine stie sti tu sa jociwinkingBafta!

6 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Default e tasta 'E'
Daca nu functioneaza, poti intra in Configuration si setezi tastele manual cum vrei tu (sau resetezi tastele apasand 'Restore defaults' cand ajungi in acel meniu)

| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Du-te langa ostatic si apasa pe E

| Andrei500 explică:

Multumesc pentru raspunsuri si mai vreau si sa mai imi raspundeti la doua intrebari :
1.ce trebuie sa scrii in counter-strike ca sa iti apara cat este ceasul?
2.pe ce trebuie sa apesi ca sa stai ciuci sa nu te vada nimeni?

| Andrei500 explică (pentru Andrei500):

Daca nu imi raspunde-ti la intrebarile astea nu va mai dau funda!

| aLyNz0q0 a răspuns:

De pe tasta E.

| aLyNz0q0 a răspuns:

/time sau /thetime sau thetime sa vezi ceasul si ctrl cel din stanga sa stai duck.