| coMpLeT a întrebat:

La jocul Top Eleven de pe Facebook ce se intampla daca am banii pe minus? Eu recent am cumparat 2 jucatori si dupa ce l-am cumparat pe cel de-al doilea am ramas cu vreo -18, 5k bani si as vrea sa stiu daca este ceva normal sa am bani pe minus si daca se poate intampla ceva cu echipa sau ceva de genul.

Răspuns Câştigător
| Catalin_Robert_1990 a răspuns:

Pai da....nu trebuie sa ai bani in minus. vrei primi mesaj de la top eleven si vei vedea...vinde niste jucatori si fa-ti bani. daca o tii asa ai putea termina jocul la sf sezonului. FUNDAbig grin

1 răspuns:
| Fcsb_Anton_Cristian_2001 a răspuns:

Da este normal sa ai bani pe minus ca acei -18, 5k sunt bani cu care ai cuparat jucatori