| TacaPaca a întrebat:

Joc Top eleven de pe facebook si nu am mai intrat pe el de ceva timp si clubul s-a cam dus... as vrea sa striu daca pot sa iau jocul de la inceput adica lv1 jucatori noi...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca asa:
1. Click in partea dreapta sus, unde scrie "Contul meu" sau "Account".
2. Alegi "Setari de confidentialitate"(Privacy Settings).
3. In stanga jos, unde scrie "Aplicații și pagini web"("Applications and websites), dai click pe "Editeaza-ti setarile"(Edit your settings).
4. In pagina care se deschide, apesi pe "top eleven" si apoi pe "Remove app".
Dupa ce se sterge, cauti pagina aplicatiei si incepi din nou sa joci. Nu am incercat asta pana acum, dar ar trebui sa il reseteze. Bafta!

| TacaPaca explică (pentru anonim_4396):

Am incercat si nu merge sad... multumesc oricum dar nu cred ca merge sa fie resetat

1 răspuns: