| AndreiBaciu a întrebat:

Salut la la fifa 17 la unii jucători nu îmi apar ghetele lor îmi apară cu negru și verde și la edit player îmi apar ce e de făcut dau funda Ajutați-ma va rog frumos. Ce ar trebui sa fac?
Ajutați-ma va rog

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Inseamna ca e bugat jocul, alta problema nu vad sincer

5 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Sa fie din placa video? nu cred. probabil e din joc. pe ce joci FIFA 17? Consola (XBOX ONE / PS4 / PS3 / XBOX 360) sau PC? ai cumparat cd-ul original?

| AndreiBaciu explică (pentru Alexuţ02):

Pe pc am un PC de 30mi lei și îl am pe cd ajuta-ma trg ca ma enerveazahappy

| AndreiBaciu explică (pentru Alexuţ02):

Și cum as scăpa de bug?
Ce ar trebui sa fac

| Alexuţ02 a răspuns (pentru AndreiBaciu):

Încearcă sa reinstalezi, sa il bagi in C

| AndreiBaciu explică (pentru Alexuţ02):

O sa încerc mersi pentru raspuns

| Alexuţ02 a răspuns (pentru AndreiBaciu):

Inseamna ca e bugat jocul, alta problema nu vad sincer