| GhOsTq a întrebat:

La Mutants Genetic Gladiators DE CE imi iese din el cand folosesc Cheat Engine 6.3 Imi Zice Probleme Sa Conexiune Reincerca Din nou

DC? Dau Funda celui ce ma ajuta

Răspuns Câştigător
| Barbu_Sorin_1996 a răspuns:

Iti dau un sfat, nu mai folosii cheat engine pentru ca e virusat si dupa un timp nu o sa iti mai mearga jocurile. Asa am facut eu am folosit cheat engine pe mutants genetic gladiator si nu imi mai merge imi arata doar o poza si nu se mai incarca oricum pe mutants nu merge hack de gold permanent sau alt hack dacat hack de gold dar cand iesi si intri in pagina nu iti mai apare crede-ma eu am multa experienta cu cheat engine.

1 răspuns:
| GhOsTq explică:

Eroarea Se numeste ATTACK CODE:1