| master2002 a întrebat:

Cine joace mutants genetic gladiators va rog trimite-timi e-mail ul vostru sa va bag la prieteni ca sa am mai multi in joc.Dau funda celui cu cont foarte bun.

5 răspunsuri:
| KillerGremory a răspuns:

Da la cautare pe facebook Bogdan Stici si da-mi add ca si eu joc

| Marian122 a răspuns:

Intra si tu pe site-ul oficial al jocului si uita-te la comentarii. Acolo comenteaza playerii, si tu nu faci altceva decat sa-i bagi la prieteni, asa am facut si eu

| RemusMGG a răspuns:

Asta este link-ul meu de Mutants Genetic Gladiators :https://www.facebook.com/remus.ciuciu.3 sunt un jucator bun de level 56 mutanti la GOLD si daca vreti ADD

| Mirea_Pavel_2000 a răspuns:

Cauta Pavel Mirea, Luca Mirea si Bogdan Mirea

| Benescu_David_1990 a răspuns:

Cauta benescu david