| Dedelyna a întrebat:

la sims 2 cum pot sa imi i`au imbracaminti noi adica stiu de pe ce site dar ma refer cum sa fac sa mi le instalez casa imi apara in sims, Fundita :**

Răspuns Câştigător
| ღChloeeღ a răspuns:

Daca zici ca stii de unde sa le iei( siteuri), le downloadezi si iti vor aparea in format winrar. Le dezarhivezi dand extract si iti vor aparea niste documente albe. Le copiezi, te duce in My documents->EA Games si daca nu ai folderul ''downloads'' il creezi tu. Dai paste la ce ai copiat si iti va aparea in joc happy Daca downloadezi de exemplu simsi, iti va aparea o iconita albastra cu un sims (ceva de genul) si va trebui sa o instalezi. Sper ca te-am putut ajuta!
Stiu ca nu am explicat prea bine si iti va fi cam greu sa iti dai seama, dar daca urmezi pasi exact cum i-am mentionat s-ar putea sa te prinzi happy

1 răspuns:
| SweetLoolyPoop a răspuns:

Buna! La sims cand intri in joc suni taxiul si ii spui sa te duca la magazinul de haine.