| anonim_4396 a întrebat:

La The Sims Double Deluxe, trebuie sa am cd-ul original ca sa poata merge? Costa doar 42 lei si nu-mi vine sa cred ca e asa ieftin O_O.http://www.gameplace.ro/jocuri-pc/the-sims-double-deluxe -14415.html.imi puteti explica?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Da atat costa dar este SIMS 1 adica primul Sims aparut si merge doar in XP.

Sims 2: Double Deluxe costa 94 de lei si merge in windows 7 si Vista.

| Commapoint a răspuns (pentru neluL):

Dar sims 2 doar Deluxe, merge si in Xp?

| neluL a răspuns (pentru Commapoint):

DA! Merge si in XP.(am crezut ca ai un sistem de operare mai nou)

| Commapoint a răspuns (pentru neluL):

Am avut windows 7. Dar l-am schimbat cu Xp, pentru ca merge mai bine. Cand mi-am luat laptopul, era windows Vista. Cred ca mi-l voi schimba iar. Mersi de raspunsuri

| neluL a răspuns (pentru Commapoint):

Cu placere! bye, bye wave