| anonim_4396 a întrebat:

Salut la toata lumea, am si eu o intrebare: Cum schimb antivirusul? La "Program and Feature" nu mi-l arata dar la "Sistem snd Security" mi-l arata dar sub el scrie: "Configure | Start update".
Am antivirus "Avira" dar vreau sa-l dezinstalez si sa instalez: "AVG-ul". Ce pot face? Va rog mult ajutati-ma.

1 răspuns:
| RomaniaEtho a răspuns:

Și eu am avirabig grin
În legătură cu întrebarea ia un program gen CCleaner și dezactivează avgnt iar apoi îl poți șterge/dezinstala liniștit.