| super12345 a întrebat:

Salut la toti care au NOKIA LUMIA 520 sau altele si salut la acei care locuiesc in REPUBLICA MOLDOVA va rog ajutati-ma eu nu pot sa imi scot jocuri si aplicatii deoarece cind vreau sa intru in internet de pe mobil imi scrie ca SERVICIUL ESTE INDISPONIBIL IN ACEST MOMENT.VERIFICATI MAI TIRZIU. Va rog cine din Rep Moldova a avut asa problema si cit timp trebuie de asteptat ca sa intru? AJUTOR

2 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Parametrii la internet de la 0101 ti-ai pus? Cum sa poti intra pe net daca nu ai parametri setati. Apropo. fiindca ii pe WP8 nu ai sa poti descarca jocuri, doar ai sa le poti cumpara. Sistemul de aparare anti-piraterie l-au dezvoltat. Acum cei de pe 4pda.ru cauta metode ca sa il sparga. ZUME tot nu mai lucreaza.

Mai bine iti luai un android...

| mihaiqaz a răspuns:

Acuma depinde daca te conectezi la o sursa slaba de internet (WiFi)atunci gaseste o sursa publica si cu un semnal puternic (deoarece asa am patit si eu cu Orange Zali si apoi m-am dus la o sursa de internet mai puternica si de acolo acum eu imi descarc aplicatiile ). Sper sa te ajute. (nu sunt din moldova ci din Galati)