| FuNN a întrebat:

Salut..la youtube nu se vede tot backgroundul (-pe designul vechi) si nu stiu cum sa fac sunt pe rezolutia 1280 by 1024.
Se poate face ceva sa vad tot backgroundul..alti il vad tot numai eu nu..help.
Am monitor de 19 inchi.

3 răspunsuri:
| AlinnJe a răspuns:

Hei FuNN/NARCIS.
la youtube poti seta rezolutia numai 1024p, 720p, 480p si 240p.
ca sa vezi pe tot ecranul e un buton care arata ca o tabla gen
_______
|_______|

bafta

| FuNN explică (pentru AlinnJe):

Eu ma referam cand intru pe canalul cuiva de youtube..si are acolo background..eu vreau sa ii vad background-ul =imainea de fundal..si la mine nu se vede toata; ...se vede incompleta.

| AlinnJe a răspuns (pentru FuNN):

Nu se vede incompleta.asa este background-ul.
intra ins tart pe snipping tool si arata-mi si mie o imagine cu ceea ce se intampla.