| Antoniu007 a întrebat:

Salut Lume am o problema mare de tot...

Azi m-am jucat CS:GO si dupa l-am inchis si dupa ce l-am repornit am luat VAC ban si nu am jucat cu hack si nu stiu ce sa fac ca sa imi recapat contul

Ajutor = Funda

Răspuns Câştigător
| GB_Stefan_1990 a răspuns:

Poti sa faci cerere de unban. Daca ai dovezi stabile ca nu ai jucat cu hack (playerii cu care ai jucat acel meci si videoclipul cu meciul). Daca ai videoclipul (normal ca il ai, fiecare meci este filmat) poti sa zici in cererea de unban sa fie vazut meciul de un overwatcher.

1 răspuns:
| GB_Stefan_1990 a răspuns:

Cererile de unban se fac pe steam, mai exact in comunitatea de csgo la rubrica unban. Sper ca ti-am fost de ajutor.