| Stefan_Afrodita_Ivanov_1996 a întrebat:

Salut lume as vrea si eu un WWE pentru PC care sa nu coste bani si la descarcare sa naibe virusi insa as vrea la el:

- sa aiba toate tipurile de meci cum ar fi: 1vs1, 2vs2... tlc, in cusca si asa mai departe deci toate tipurile de meciuri posibile si cu o grafica draguta daca se poate.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

WWE Impact 2012/2013
Eu ma jucam WrestlingMpire 2013...chiar daca nu are grafica buna crede-ma e super jocul happy

| Stefan_Afrodita_Ivanov_1996 explică (pentru OnuOnulică):

As fi vrut sa aiba la exhibition mai multe in afara de cele normale cum ar fi: lupta in cusa sau cu mani in the bank in genu asta cu mai multe categorii si daca stii vrunul desta da-mi si un link de descarcare mersi frumos.