| Soantzzy a întrebat:

Salut lume, daca imi cumpar train simulator 2020 de unde as putea baga moduri, trenuri, rute sau nu se poate? Help plz, dau funda.

2 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Daca si cand vor lansa kit'ul pentru modders, poti descarca direct de pe steam workshop sau http://www.trainsimmods.com/
Train Simulator 2019 are mods, o gramada, probabil la un moment dat si 2020 o sa aiba.

| gaagaga a răspuns:

Exista un website se numeste www.trainsimmods.gov si poti sa downalaedezi moduri deaici si sa bagi in joc e cu tutorieal