| Departure a întrebat:

Salut lume..imi dati si mie jocuri ca metin, 4story...MMORPG

Dau fundita

Răspuns Câştigător
| HiONlOCK a răspuns:

Buna uite cateva jocuri pe care le-am jucat si sunt foarte misto : Jade Dynasty, Perfect World, Battle of The Immortals, War of The Immortals, Aion, TERRA ( daca ai un calculator bun fiindca are grafica foarte buna), AllOds, Forsaken World, Cabal Online, Dekaron
Sper ca te-am ajutat ( fundita? )

3 răspunsuri:
| mandolin a răspuns:

Nu pot sa iti dau dar daca iti plac jocurile cu inpuscaturi iti recomand betlefild 3

| DRAGOS8 a răspuns:

SILKROAD online