| MadMoan a întrebat:

Salut lume! Imi place foarte mult sa joc minecraft si vreau sa fac o serie de co-op cu cineva care are un pc bun si are sv. Eu am si miecrofon si server dar nu am rami la Pc asa ca nu pot sa tin sv si sa filmez(adica nu pot deloc sa filmez) asa ca caut un partener!

skype: eedduuttzzuu(dimineata si daca am timp seara)
Y! M: eddye_lovegirlls (intru mai rar dar pe skipe intru tot timpu)

5 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Daca te pricepi la plugine (precious stone si toate alea) as fi eu interesat.

| MadMoan explică (pentru S3c0ndSh0t):

Andrei e usor sa pui cauti pe youtube eu nu stiu ca am si eu sv de bukkit dar nu am pus nici un plugin ca nu folosesc sv din cauza ca nu am rami sa tin servaru si nu l-am folosit plss baga id-ul de skype al meu si hai sa vbbig grin plss

| S3c0ndSh0t a răspuns (pentru MadMoan):

Nu folosesc Skype doar Yahoo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea sa fac dar tin eu sv (ar trebui sa filmezi tu)

| MadMoan explică (pentru anonim_4396):

Daca imi dai skype-up tau...