| Motoc_Alex_1999 a întrebat:

Salut lume! Imi puteti spune cati GB/MB are Counter Strike Romania?
Va dau funda celor care raspund corect, mai exact primii trei care raspund. As vrea sa-mi spuneti cum dau funda, POATE TU, CARE TE UITI LA INTREBARE, AI O fundita! Pup totzy.

1 răspuns:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Cs Romania editat este cam in jur 600Mb-684Mb.
Daca este Cs Original (Cs Romania) fara sa faca nimeni o modificare este un jur de 1. 00Gb-1. 55Gb!

Aicea depinde cum l-ai luat (eu am zis daca este editat sau modificat ea mai putin) daca este original are mai mult.

Eu am 2 Cs Unul modificat care are 700Mb si unul Original fara nicio modificare care are 2Gb. (PS:Are mai mult ca am descarcat multe mape).

Mult Succes!