| fldany2013 a întrebat:

Cine vrea sa se "alieze" cu mine si sa facem un server de Counter-Strike? Stiu eu sa fac tot dar am nevoie de sustineri la Host (puteti fi cati doritori vreti). Dau pe server si pe forum Fondator! Dau acces FTP la primii 5. Contactati-ma la fl_dany2013!

6 răspunsuri:
| MiSSyoUNow a răspuns:

O sa vorbesc cu un baiat sa il anunt sa te contacteze.

| ion933 a răspuns:

Frate daca eram in rominia acceptam cu cea mai mare placere dar acum sunt in Italia si internetul de aici nu merge bine am 9 kb la descarcare dar daca ramine oferta valabila cind merg in rominia oo sa ma aliez

| fldany2013 explică (pentru ion933):

Ok!
Daca vrei si acum! Nu conteaza! ca doar eu tin serverul! Voi doar sa ma ajutati cu Playeri si din astea! Daca vrei contacteaza-ma la fl_dany2013!

| xSkrillex a răspuns:

Eu vreau! da-mi add la costin.cris@yahho.com

| fldany2013 explică (pentru xSkrillex):

Astept accept pe mess!

| alexandru2004 a răspuns:

Vin si eu?
Joc CS de 2 ani!