| SELtY a întrebat:

Salut lume. Un tip m-a ajutat enorm cu Metin2Ro. iar acum ma bucur de el. Ma intrebam daca aveti un fishbot functionabil happy Nu ca as vrea sa strisez dar il voi folosi pentru scopuri caritabile cum ar fi : Imi cumpar si eu un fms bun ca baietii, imi fac itemele bune tot ca baietii laughing) si traiesc ca bajetii laughing. Deci va rog daca se poate sa ma rezolvati...TPU mi se pare cea mai mare sursa de informatii si de ajutor. Contez pe voiwinking Apropo fishbot pentru Metin2Ro happy, nu stiu de ce am mai spus asta straight face

1 răspuns:
| Miuletz a răspuns:

Te asigur ca nimeni nu-ti va raspunde, adica in afara de mine rolling on the floor), intra pe metin2mod.tk (cred ca stii de modpl) si sus la bara (unde este Homepage, imetin2.pl etc) dai pe Metin2 mod, dar, asteapta sa se dea update (ultimul update a fost pe 15, asteapta pana se schimba data o s-o vezi tu) si iti da un fel de.rar si dai extract in folderul in care ai metin si dupa dai pe metin2mod launcher cu run as administrator si jos deasupra skillurilor ai niste imagini (una cu un peste, cu o licoare etc.) aia cu peste e fishbot si ai mai in dreapta settings si dai daca vrei sa arunce pesti mici etc. Pe ce svr joci te-as putea ajuta (p.S. ca sa nu ma crezi... si ca-ti dau keyloger mai intai testeaza cu un cont de lv 1 si nu LASA fishbot-ul peste noapte am patit-o si eu activezi GM detector la settings dai sa-ti dea logout si mai verifici si tu din 15 in 15 min (asa face orice player cu experienta in hacking) pentru ca totusi nu se stie...