| raducsplayer a întrebat:

Salut.M-am hotarat sa imi cumpar euro truck simulator 2 si in acelasi timp un volan Logitech g25.imi poate spune cineva de unde pot sa cumpar unul la un pret rezonabil sau daca e mai ieftin decat g27?(am vazut ca pe eMAG e 600 lei g27 deci sper ca e mai eftin)

Răspuns Câştigător
| Fu3Kyx a răspuns:

Du-te la altex sau Flanco si gasesti pe acolo dar prima oara du-te la Altex big grin

3 răspunsuri:
| SNIPƎR a răspuns:

Incearca la FLanco, Altex sau Domo.

| DudarsharDudarel a răspuns:

Incearca aici ai o gramada http://www.compari.ro/......891/volan/

| edduard716 a răspuns:

Vand eu Logitech g25, sunt din Bucuresti, add edduard_love716, si discutam despre pret