| iulianr a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar un volan Genius Speed Wheel 5 deoarece este destul de ieftin si am mai vazut ca unii spuneau ca e bun. Daca ati avut acest volan as vrea sa-mi spuneti daca chiar e bun si daca este compatibil cu mai multe jocuri (Test Drive Unlimited, F1 2010, Euro Truck Simulator, Driving Simulator 2011, cam jocurile aste as vrea sa le joc cu el).

1 răspuns:
| thalia_6931 a răspuns:

Detin acest volan si este foarte bun.Iti recomand cateva jocuri jucate de mine cu acest volan:Live for speed,Need for speed most wanted, Flatout 2, 3d Driving school si multe altele.