M-am jucat Metin2 3 ani si in anul asta nu stiu ce are de imi esueaza itemele la +1 sau +2 la fieraru ala zapacit crying.In anii trecutii faceam iteme pana la +7 si nu imi esuau dar in anul asta e jale mare laughing.Mi-sa intamplata asta odata pe un privat la otel +9, vaii ce l-am injurat si era sa scuip si monitoru. Ce se intampla am facut toate rituarile si degeaba ca m-a enerveaza fieraru ala tampit crying

Răspuns Câştigător
| D3lUxE a răspuns:

Eu odata am patit asa cu un fms +8, am vrut sa-l fac +9 si a esuat. Atunci am dat un pumn in monitor si l-am spart laughing. Dar, am descoperit ce trebuie sa faci. Nu baga bonusuri in iteme pana nu le faci +9 pentru ca bonusurile face itemele sa esueze. Eu bag bonusuri in iteme numai cand ajung sa-le fac +9, altfel nu. Funda?

1 răspuns:
| Sarah64 a răspuns:

Paiiiii... incearca sa faci un dt... sau baga`le la fierarul de brsl/guild [in caz ca esti intrunul] Alcva nu stiu. ce poate avea sa scazut rata poatee tongue
Baftaaa>>>>>funda?