| Dannnyyy99 a întrebat:

Nu am mai jucat metin2 de aproximativ 1 an. Iar acum m-am apucat din nou. As vrea sa va intreb ce bonusuri mi-ar trebuie pentru itemele de warr (otel, batalie, scut lvl 61, si iteme lacrima cerului ). Dau Funa! happy

Răspuns Câştigător
| VASYbarajosVASY a răspuns:

Pai nu stiu ce metin te joci pentru ca pe unele private bonusurile is diferite fata de metin2ro.
pe batalie titi trebuie
12 str
10 semi-om
si daca mai iese critica /patrundere/revenirea magiei unda din astea sau doua da trebuie noroc big grin

pe otel ar fi cam asa
2k pv
si aprari 15 sabie /15 pumnal /15 sageti
sau 15 doua maini asta depinde care si cate prinzi mai depinde si cu ce rase e cel mai populat serverul

pe scut de lvl 61 ai nevoie de :
12 str
10 semi-om
si imun la necunostinta

pe bratara LC iti trebuie pv 1.5 sau 2k
15 magie
si 10 semiom

acum pe colier LC pui 1.5/2k pv si aici depinde daca vrei sa-ti faci set si pentru ce rasa daca e pentru war 15 sabie 15 2 maini
pentru ninja 15 pumnal, 15 sageti
etc.
la cercei este in principal sa ai 10 semiom si apararile ca la colier

sper ca te-am ajutat si te rog sa ma ierti daca am scris cam dezordonat daca te joci pe private dinalea cu bonusurile umflate sfatul meu e sa te lasi (glumesc) bonusurile sunt tot aceleasi numai ca maxim de pe acel server big grin

1 răspuns: