| JojoMuc a întrebat:

M-am saturat de Conquer Online, CS, Fifa...
As vrea sa ma apuc de un joc cu sabii dar daca exista cu upgradeuri, sa iti cumperi tu armuri, d-astea big grin
Stie cineva?

Răspuns Câştigător
| CristianLga a răspuns:

Am inteles atunci ceva bun de calitate nu cum e mount ala incearca Oblivion IV sau Oblivion V grafica foarte bun destul de realist realizat.

4 răspunsuri:
| CristianLga a răspuns:

Un joc foarte bun, de fapt cel mai bun parerea mea din domeniul MMORPG este Lineage 2 vezi daca iti place incearca-l, e ceva diferit de ce ai incercat pana acum sunt sigur. Grafica foarte buna, se joaca online pe diferite servere care pot avea de la 200-300 de oameni pana la 10. 000 si poate sa fie usor de crescut in level sau greu. Joci pe ce fel de server iti place. Foarte complex si addicted in acelasi timp. Arunca o privire pe youtube.

| JojoMuc explică (pentru CristianLga):

Stiu cum e. Nu imi placewinking Nu vreau online!

| Muresan_Alex_1988 a răspuns:

Mount and blade warbandbig grin e exact ce ai zis ca iti trebuie

| Aldarian a răspuns:

Salut! Pe ce server ai jucat conquer online? Imi dai mie contul te rog? Astept raspuns! Stima!