| Th3Li0N a întrebat:

SALUT.MA apuc de metin 2 ro si nu stiu ce magii sa aleg corp sau mental, un prieten zice sa ma fac mental ca e mai usor, alt prieten imi zice sa ma fac corp ca dau mai tare si e bun la farmer.Ce sa fac is confuz ce sa aleg corp sau mental? FUNDA

1 răspuns:
| SpikeSpigel a răspuns:

Corp. e mai bun, ai aura care te ajuta sa dai DMG mai mare, mai este si iuresul bersecul, e foarte bun pentru crescut si farmat( adica sa omori si sa spargi multe metin ca sa pice iteme bune)