| stefan_8387 a întrebat:

Ma joc GTA San Andreas si am ajuns la o missiune Amphibious Assalt si nu pot face misiunea cand intru la misiune ma da afara si imi spune:You need more practice underwater before you cand start this mission. Ce trebuie sa fac sa pot trece misiunea?:va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| Blitz7 a răspuns:

Normal ar tr sa inoti pe sub apa pentru antrenament, dar daca iti descarci de pe net o lista cu parole este una de full muschi cu care o sa treci mai usor misiunea.Nu mai stiu exact ca l.am terminat de mult sper sa.ti fi fost de ajutor.