| Bobby26 a întrebat:

Ma joc Jade Dynasty, sunt modo si momentan am lvl 70. Imi puteti spune si mie daca la lvl 150 ai toate magiile full (ma refer la puncte pe fiecare)?

FUNDA :X

Răspuns Câştigător
| Mynu21 a răspuns:

Am avut si ascension.Da normal ca ai toate magiile dar daca la tier 1 si tier 2 ai facut full la fiecare magie nu prea cred.Dar iti mai zic odata daca ai pus cate 1-2 puncte pe fiecare da merge sa ai toate magiile

1 răspuns:
| Bobby26 explică:

Eu am facut magiile exact cum este recomandat si mai am puncte dar sunt curios daca o sa le am pe toate full la 150