| rafaelos99 a întrebat:

Ma joc minecraft multiplayer, si pe toate serverele pe care ma joc am lag, dar nu lag de fps, lag adica daca sparg un block il sparge dupa 2 secunde, si multe alte exemple. Ma puteti ajuta pls? Dau fundita si bomboana

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca zici ca nu ai lag de la pc-ul tau este de la server lagul

| rafaelos99 explică (pentru anonim_4396):

La fiecare server? nu cred

| anonim_4396 a răspuns (pentru rafaelos99):

In mod normal trebuie sa fie de la server daca tu zici ca nu ai de la fps

| rafaelos99 explică (pentru anonim_4396):

Da,tocmai de asta la mine e ceva anormal.

| TechGuyTpu a răspuns (pentru rafaelos99):

Cumperi un cont premium si nu mai joci pe serverele cracked care probabil tin serverele pe un pentium 4 cu 256 mb ram.