| TraDeMaDe a întrebat:

Ma joc world of tanks si cand dau grafica la imbunatatita(full) are lag nu stiti de ce? Din vina netului sau a pc-ului?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Ram minimul acceptabil, placa video o petarda. Daca mai pui 2 GB ram si o placa video decenta ar trebui sa mearga lejer.

4 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pece-ul. Ce procesor/placa video si cit ram ai?

| TraDeMaDe explică (pentru KodrutZ):

Pai am 2 gb ram placa video 9500GT 2.69 2.70 ghz

| KodrutZ a răspuns (pentru TraDeMaDe):

Ram minimul acceptabil, placa video o petarda. Daca mai pui 2 GB ram si o placa video decenta ar trebui sa mearga lejer.

| 0x11111051 a răspuns:

Ca sa iti mearga la full iti trebuie 4 GB RAM (recomandat 8) + Videocarta cu mult mai buna.

| Systemup a răspuns:

Mai degraba din vina pc-ului. Daca iti merge normal in timpul ce ai grafica nu prea buna si iti merge mai rau cind o pui pe imbunatatita inseamna ca e vina pu-ului.