| BringMeTheHorizon a întrebat:

Salut.ma jucam odata DiRT 3 si am dat ALT+F4 ca sa verific un mail. iar jocul s-a facut o fereastra de 10 cm pe 9 sa zicem. si cand am dat maximize sau inapoi ALT+F4. s-a marit exact ca fereastra de la firefox.nu full screen cum ar trebui.am iesit din el apoi am intrat iar dar tot degeaba.metionez ca alta data s-a comportat bine. ce la ce o fi? si cum il pot seseta(as rezolva problema daca as sterge save-ul?)

Răspuns Câştigător
| rasterix a răspuns:

Cauta unde se duc salvarile si fale o scurtatura intr-un folder nou pe ecran. ii dai uninstal si dupa aceea il instalezi din nou si copiie in locull unde erau data trecuta. sau incearca in foldarul instalat sa gasesti cofigurare de sistem funda?

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

...dar ai umblat in rezolutie sa vezi daca s-a schimbat ceva?

| monstrulet a răspuns:

Incearca ALT+ENTER
Sau uita-te la video options, sa fie fullscreen in loc de windowed.

| BringMeTheHorizon explică:

Da scz.ALT+TABtonguetongue.si am sters salvarile (s-a intamplat la tzanc ca nu facusem nimic in cariere).si acum mergebig grinwinking

| xHellBoYx a răspuns:

Sal,eu stiu ca alt+f4 este pentru a inchide ceva pe care il ai activ(precum daca ai firefoxul deschis).