| andrey937 a întrebat:

Salut ma numesc Andrei! Vreau sa stiu si eu ce program imi trebuie ca sa am bany cati vreau la barn buddy happy cum se numeste si de pe ce sait sa il downloadez si sa mearga happy happy

Răspuns Câştigător
| claudiua a răspuns:

Salut! Iti trebuie un program de timp cat de cat organizat pentru a face bani! Nu exista un soft care sa faca asta.Doar tu poti.Totusi pentru a face bani mai usor incearca urmatoarele actiuni:
-baga multi vecini la tine in lista dupa care ingrijestele ferma (uda, praseste buruienile, inlatura gandaci, iar pentru fiecare actiuni vei primi 2 arginti)
-daca ai vecini fara caine sau cu un caine flamand, fura din recolta (asta este destul de banoasa activitate, dar depinde si de ce culturi are vecinul tau)
-mareste spatiile de cultivare, pentru a cultiva si a vinde cat mai mult.
P.S Da-mi un mesaj privat cu numele tau de cont, pentru ca si eu joc BarnBudy si am level 92