| anonim_4396 a întrebat:

Deci. Vreau si eu sa stiu cum pot trisha` la barn buddy.batting eyelashes

Acord fundita`! happybatting eyelashes :*

1 răspuns:
| Puk_1644 a răspuns:

Acum nu prea mai poti trisa. inainte puteai mai mult.

o varianta este de ati pune casele peste plantatia in dezvoltare pentru a nu putea fura altcineva ( asta doar daca nu ai caine sau nu are de mancare cainele )
mai poti incerca sa iti mai faci un cont pe care sa ai aproximativ aceeasi prieteni si sa le pui ierburi/gandaci si intri cu contul tau si le strangi la toti big grin faci ceva experienta si asa. dar nu prea merge acum ca s-a bagat chestia aia la care astepti 1-2 secunde sa se incarce.