| Cristian20029385 a întrebat:

Salut ma numesc Cristi si vreau sa va rog ceva. Familia mea nu este destul de instarita sa ma lase sa bag bani in jocuri imi puteti da un site de unde pot lua jocuri gratis distribui fac orice, pentru ca imi doresc mult cs go toti prietenii mei il au si as vrea

4 răspunsuri:
| Anonimat10 a răspuns:

Man Uite aici un site steam

| Anonimat10 a răspuns:

Uite un cs 1 6 de pe steam free are toate modurile originale si adaosuri smechere e de pe steam http://store.steampowered.com/app/273110/CounterStrike_Nexon_Zombies/

| OPersoanaAnonima a răspuns:

Cs go vreo 60 lei este. Pe steam gasesti multe jocuri gratis, unele faine. sper ca te-am ajutat.

| Cristian20029385 explică (pentru OPersoanaAnonima):

Ma refeream ca nu mi-l permit sa daca as distribuii ceva sau ceva sa il iau gratis ca sa joc cu prietenii.