| evilboy08 a întrebat:

Ma numesc Luca Flavius dar mi se spune RapEXE.
Daca sunt doritori care vor sa-si faca un server de metin2 pe hamachi sunt despus sa-i ajut, fara cost, la construirea lui.
Ofer servicii de porgramare si design web inclusiv un client cu mc personalizat pentru server facut de mine.
Pentru fiecare site creat de mine pentru server nu cer bani, hostul la site e gratuit doar ca trebuie sa primesc GA sau GM pe server.
Pentru mai multe informatii intrati pe site-ul meu : http://www.rapexe.ucoz.ro
Pentru a vedea o lista de site-uri facute de mine si pentru a va convinge ca sunt capabil : http://rapexe.ucoz.ro/Lista/Lista-Website.html (daca vreti sa vedeti site-ul cum arata in intregime dati clic pe numele sau). Scuze de postare dar caut si eu sa ajut.
P.S : ajut si la servere de Counter-Strike 1.6.

3 răspunsuri:
| Kelz0 a răspuns:

Eu

| evilboy08 explică (pentru Kelz0):

Ai nevoie de ajutorul meu? Daca ai nevoie intr-adevar de ajutorul meu adauga id-ul de messenger : flavius_manuel96@yahoo.com, sau imi trimiti un e-mail la : flavius.manuel96@gmail.com, si mai discutam.

| evilboy08 explică:

Daca ai nevoie de ajutorul meu adauga id-ul de mess : flavius_manuel96 sau imi trimiti un e-mail la : flavius.manuel96@gmail.com