| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Ma poate ajuta careva cu erroarea asta?
Funda!
http://www.youtube.com/watch?v=2c3kpr5aOUA&feature=youtu .be

Răspuns Câştigător
| NicuOfficial a răspuns:

Da. Trebuie doar sa bagi CD2 adica farcry 3 are 2 iso-uri, initial ai deschis unul ai dat start la setup. Dupa ce iti apare treaba cu F: trebuie sa deschizi daemon tools mai apoi sa montezi a 2a imagine iar apoi dai next la setup.happy.P.S. Nu e o erare laughing.

| DzEk0 a răspuns (pentru NicuOfficial):

Mai esti?

| DzEk0 a răspuns (pentru NicuOfficial):

Am facut cum ai zis, dar nu ma lasa in joc imi apare Far Cry3 Update.

4 răspunsuri:
| AskAlex a răspuns:

Iti trebuie al doilea CD pentru a continua instalarea jocului.

| DzEk0 a răspuns (pentru AskAlex):

De unde o iau?