| Iulian_Croiala_1992 a întrebat:

Salut.ma poate ajuta cineva? vreau sa imi fac cont pe xbox live si la final imi apare aceasta eroare.SORRY, THIS ACTION CAN T BE PERFORMED AT THIS TIME.TRY AGAIN LATER.VISIT WWW.XBOX.COM si imi apare codul asta 8015402B.ce are si ce pot sa fac sa mearga? multumesc

4 răspunsuri:
| BogdanBz a răspuns:

Cred ca nu ai bagat datele la credit card cum trebuie, sau daca ai vrut sa iti activezi deja o luna de live, probabil ca nu ti-a fost acceptata tranzactia de catre banca...

| Iulian_Croiala_1992 explică (pentru BogdanBz):

Pai ori e gratis ori nu? si ce sa fac?

| BogdanBz a răspuns (pentru Iulian_Croiala_1992):

Nu e gratis. se plateste o suma in fiecare luna. doar la inceput ai o perioada gratis

| Iulian_Croiala_1992 explică (pentru BogdanBz):

Ok.mersi