| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ma puteti ajuta cu o micuta mica problema?

Nu imi merge PANDANDA si tot ce e legat de el si nu stiu dc nu ma lasa. Am inkerkat si Safari, Opera, Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer. Eu folosesc cel mai mult Chrome si imi da cand il folosesc :
Hopa! Google Chrome nu a putut găsi pandanda.com
Încercaţi să încărcaţi din nou: pandanda.­com
Sugestii suplimentare:
Accesaţi o copie păstrată în memoria cache a site-ului pandanda.­com
Căutaţi pe Google:

Ce sa fac? crying Va rog, ajutati-ma! Sunt disperata!

3 răspunsuri:
| Me27 a răspuns:

Incearca sa il dai pe google doar "pandanda" si vezi ce iti apare sau mai incearca in alte zile pentru ca asa se mai intampla uneori, sa apara eroare.

| Vasy5 a răspuns:

Pandanda s-a redeschis!
https://projectpandanda.com/

| darkangel007889 a răspuns:

Uneori, se intampla mereu! In fiecare zi incerc si imi da numai asta!